Cukr na cukrovou vatu Razzle Berry, balení 250 gCukr na cukrovou vatu Flossugar Razzle Berry - 1,47 kg
van_houten_choc_o_late
 

Tekutá čokoláda Choc-o-late 1 litr

Tekutá horká čokoláda "Choc-o-late" je připravena z čokolády mimořádné kvality. Vyniká intenzivní chutí a sametovou texturou. Chutná výborně samotná, ale můžete ji použít také jako základ horkých i studených čokoládových nápojů s mlékem, smetanou, alkoholem nebo kávou.
Prodejní cena164,59 Kč
Prodejní cena bez DPH146,96 Kč
Sleva
Cena / kg:

Tekutá horká čokoláda "Choc-o-late" je připravena z čokolády mimořádné kvality. Vyniká intenzivní chutí a sametovou texturou. Chutná výborně samotná, ale můžete ji použít také jako základ horkých i studených čokoládových nápojů s mlékem, smetanou, alkoholem nebo kávou. Můžete ji použít také jako základ čokoládových dezertů, creme brulee nebo čokoládové zmrzliny.

Tekutá čokoláda "Choc-o-late"  je připravena přímo pro použití do výrobníků horké čokolády. Je dodávána v tekuté formě v uzavíratelných krabicích po jednom litru - stačí nalít do výrobníku horké čokolády a zahřát. Ideální teplota pro servírování je 45 - 65 °C.

Horkou čokoládu "Choc-o-late" nemusíte připravovat jen ve výrobníku horké čokolády, ale také ji můžete nalít do šálku a ohřát v mikrovlnné troubě. Otevřené balení uzavřete uzávěrem, který je součástí balení a uskladníte v lednici pro další použití.

 

Složení: odstředěné mléko, čokoláda 22% (cukr, kakaová hmota, odtučněný kakaový prášek, bezvodý mléčný emulgátor, sójový lecitin), hroznový cukr, cukr, emulgátor E471, zahušťovadla E412, E415, E407, aroma

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 560 kJ (160 kcal); tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,1 g); sacharidy 21 g (z toho cukry 20 g); bílkoviny 4,3 g; sůl 0,1 g.

Balení: karton 1 litr