Kategorie e-shopu

Cukr na cukrovou vatu - jahoda Cukr na cukrovou vatu - jahoda
 

Cukr na cukrovou vatu Flossugar Razzle Berry - 1,47 kg

Ochucený modrofialový cukr s příchutí bobulí na výrobu cukrové vaty modrofialové barvy. Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu modrofialové barvy s příchutí bobulí.
Prodejní cena291,20 Kč
Prodejní cena bez DPH260,00 Kč
Sleva
Cena / kg:198,10 Kč

Cukr od společnosti Gold Medal je určen na výrobu cukrové vaty. Má optimální hrubost, výraznou barvu a je připraven pro okamžité použití. Stačí otevřít roh praktického papírového obalu a nasypat cukr do rotační hlavy výrobníku cukrové vaty.

Pomocí této cukrové směsi snadno připravíte výbornou cukrovou vatu modrofialové barvy s příchutí bobulí. Jednoduše naberete odměrkou, která je přibalena k výrobníku cukrové vaty, potřebné množství cukru, nasypete do výrobníku a během několika sekund je cukrová vata hotová.

Z jednoho balení cukru o velikosti 1,47 kg vyrobíte cca 70 velkých porcí cukrové vaty v profesionálním výrobníku cukrové vaty a až 200 malých porcí v malém domácím výrobníku cukrové vaty.

Čerstvá a načechraná cukrová vata je neodolatelná pro Vaše hosty a zákazníci ji budou milovat.

Vyzkoušejte také výbornou chuť a dokonalou vůni dalších příchutí - viz zde.

Hmotnost - 1,47 kg

Složení: cukr, umělé borůvkové aroma, kyselina citronová, E133 (může nepříznivě ovlivňovat pozornost a činnost dětí). Může obsahovat křemičitan vápenatý (E552).

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1494 kJ (357 kcal); tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g); sacharidy 100 g (z toho cukry 100 g); bílkoviny 0,0 g; sůl 0,00 g.

Skladovat od 5 do 25°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70%.

Země původu: USA