Bílá čokoláda do fontány Callebaut 2,5 kg

Bílá čokoláda Callebaut W2NV s obsahem kakaa 28 % dodávaná ve formě drobných peciček - pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití luxusní belgické čokolády Callebaut.
Prodejní cena699,00 Kč
Prodejní cena bez DPH607,83 Kč
Sleva
Cena / kg:279,60 Kč

Bílá čokoláda Callebaut W2NV s obsahem kakaa 28 % dodávaná ve formě drobných peciček - pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití luxusní belgické čokolády Callebaut. Lze použít i jiné druhy čokolády, ale ochudíte se tím o jedinečnou chuť a vůni belgické čokolády.

Tato čokoláda má dobře vyváženou krémově mléčnou chuť, optimální tekutost a má široký rozsah použití v cukrářství. Použitím nevhodné nebo nevhodně namíchané čokolády může být čokoládová fontána také nevratně poškozena.

Čokoláda Callebaut pro čokoládové fontány může být použita ve všech značkách čokoládových fontán. Při přípravě dodržujte návod na obsluhu fontány a mějte na paměti, že čokoláda by se neměla nikdy zahřát na více než cca 50 °C a nesmí se do ní dostat voda, mléko, máslo (pouze kakaové máslo), smetana a další tekutiny (kromě rostlinného oleje neutrální chuti). Pokud něco z toho nastane, čokoláda zhoustne a nebudete ji ve fontáně moci použít. Při rozpouštění je důležité postupovat pomalu a čokoládu míchat.

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma.

Obsah kakaa: 28 %

Obsah mléka: 23 %

Balení: pecky Callets™ v sáčku 2,5 kg

Země původu: Belgie

Výrobce: Barry Callebaut N.V.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2379 kJ (569 kcal); tuky 36 g (z toho nasycené mastné kyseliny 22 g); sacharidy 55 g (z toho cukry 55 g); bílkoviny 6,0 g; sůl 0,21 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.